Hakkımızda

Çıralı Armira Bungalows

2010 yılında faaliyete giren Çıralı Armira Bungalows eşsiz doğası, lüks bungalowları ile siz ziyaretcilerine hiç unutamayacağınız bir tatil yaşatmayı hedefliyor. Çıralı Armira Bungalows - Olimpos Milli Parkı içinde bir taraftan Toros dağları, diğer taraftan deniz ile çevrilidir. Plaja olan mesafe otelden sadece 250 metredir. Sahilde, şezlong ve şemsiye olanakları mevcuttur. Sabahları açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde zengin mönüsü ile hizmetinizdedir.

SİZE ÖZEL SERVİS

Çıralı Armira Bungalows'da kısıtlı değilsiniz, erken ve geç kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde sipariş üzeri ne yemek isterseniz size özel hazırlanır.

ZENGİN YEMEK ÇEŞİTLERİ

Çıralı Armira Bungalows'un zengin menüsünde et, tavuk, balık ve sebze yemekleri ile sıkılmadan leziz ve sağlıklı seçimler yapabilirsiniz.

MUHTEŞEM BİR BAHÇE

Limon, portakal, nar ağaçları, sayısız türde güzel çiçekler ve bitkiler arasında gezinebilir dilerseniz çardaklarda veya hamaklarda sükunet içerisinde kitabınızı okuyabilirsiniz.

ÇAY, KAHVE & İNTERNET

Restorantımızda gün boyu çay ve kahve servisi ücretsizdir, çayınızı yudumlarken hızlı ve sınırsız internet hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

ÇIRALI'NIN MUHTEŞEM PLAJI

Plaj yalnız 200m mesafede, sahilde şezlong ve şemsiye olanakları mevcuttur ve ücretsizdir. Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında gün doğumunda Caretta Caretta Kaplumbağaların yumurtadan çıkışlarına şahit olabilirsiniz.

ÇIRALI ARMİRA BUNGALOWS
Çıralı Mah. Ulupınar Köyü 07980 Kemer - Antalya - Türkiye
+90 242 825 70 97    /    info@armirabungalows.com

Tüm Hakları Saklıdır,
Çıralı Armira Bungalows © 2021

Tasarım Ajansweb